AQUA Coin – Aquachain Nedir?

An itibariyle AQUA coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan Aquachain nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

AQUA coin nedir

AQUA Coin Nedir?

İş kanıtı zinciri teknolojisine dayanan Aquachain, kendi eşler arası ağ tarafından güvence altına alınan dağıtılmış bir bilgi işlem platformudur. Bu bir şirket değildir ve ICO, ön madencilik, geliştirme fonu, ön satış vb. yoktu. İşlemler bir kez çıkarıldıktan sonra geri alınamaz ve sansürlenemez. Aquachain blok zinciri, AQUA ise yakıttır. Yürütülebilir dağıtılmış kod sözleşmelerini dağıtmak ve bunlarla etkileşimde bulunmak (yazma modu) ve işlemleri göndermek için AQUA’ya ihtiyacınız vardır. 1 numaralı blok, 03 Mart 2018 Cumartesi 12:23:29 UTC’de çıkarıldı ve 22800 numaralı blokta “ethash” olan çalışma kanıtı karma işlevini “argon2id” olarak değiştirdik, (28 Nisan 2018 Cts 03:46:55 AM UTC). Platform, değişiklik gerekmesi durumunda bakım sert çatalları ve bu yükseltmeler sırasında ekonominin manipüle edilmesini önleyen bir sert çatal yapısı içerir. AQUA, Aquachain sisteminin yerel para birimidir. Dünyadaki herkes, AQUA’yı platformda “yakıt” olarak kullanarak bugün Aquachain’de “akıllı sözleşmeler” uygulayabilir. Dünyadaki herkes GPU veya CPU gücü kullanarak kendi AQUA’sını da çıkarabilir. Ekonomi her blokta 1 jeton şişirilir (hedef: 240 saniye). Madencilik ödülleri 42.000.000 (kırk iki milyon) blokta sona erecek.

AQUA Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3213. sırada.

Aquachain AQUA coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece AQUA coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

AQUA Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi AQUA Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece AQUA coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın