ARGO Coin – ArGoApp Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan ARGO coin nedir? ArGoApp fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

ARGO coin nedir

ARGO Coin Nedir?

ArGo, merkezi olmayan bir bulut platformu olan Arweave Permaweb üzerinde blok zincir teknolojisi üzerine kurulmuş bir web uygulaması dağıtım ve barındırma platformudur. Uygulama, internette herhangi bir sansür olmadan gerçek kalıcılık vizyonuyla oluşturuldu. ArGo’da dağıtılan web siteleri ve uygulamalar ayrıca kullanıcıları sunucu barındırma, güvenlik ve veritabanı kullanım ücretlerinin yinelenen maliyetlerinden de kurtarır.ArGo Platformunun yerel dijital kriptografik olarak güvenli yardımcı programı simgesi ($ARGO), aşağıda belirtilen atfedilen işlevlerin aktarılabilir bir temsilidir. ArGo Platformunda ekosistemin işleyişinde önemli bir rol oynamak üzere tasarlanan ve yalnızca platformda birincil yardımcı program belirteci olarak kullanılması amaçlanan ArGo Platformunun protokolü/kodu.

ARGO Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2923. sırada.

ArGoApp ARGO coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece ARGO coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

ARGO Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi ARGO Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece ARGO coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın