ASR Coin Nedir? AS Roma Fan Token Nasıl Alınır?

Eğer siz de ASR coin nedir merak ediyorsanız yazımızda bahsettik. Ayrıca 2022 – 2025 arası fiyat tahminleri ve AS Roma Fan Token nasıl alınır noktasında da bilgi verdik.

ASR coin nedir

ASR Coin Nedir?

Jetonlar genellikle mülkiyetin veya hatta üyeliğin kanıtını temsil edebilen varlıklardır. Belirteçler zaten çok çeşitli amaçlar için kullanıldığından, en yaygın olanı şu anda Ethereum ve bunların ERC standart belirteçleri olan belirteçleri desteklemek için yerel niyetle birçok özel blok zinciri geliştirilmiştir. Socios.com, kullanıcıların kulübe özel Taraftar tokenları alarak destekledikleri kulüpleri etkilemek için oy hakları elde ettikleri futbol (futbol) hayranları için bir uygulamadır.Chiliz ($CHZ), Ethereum blok zincirinde, chiliZ ve Socios.com platformu için dijital para birimi. Platformlarını başlatırken, diğer spor blok zinciri girişimlerinin yanı sıra yeni bir token kategorisi ortaya çıktı: Taraftar Token. Socios.com platformuna girdikten sonra, henüz açıklanmayan kulüp ortakları, Taraftar Token Teklifi (FTO) olarak adlandırılan şeye ev sahipliği yapar. Taraftarlar, Taraftar Tokenları elde etmek için bir kripto para borsası aracılığıyla $CHZ satın almalıdır. Bu jetonlar — bir takıma veya kulübe özel — , şifrelenmiş bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim sağlayan sınırlı, dijital bir varlıktır. 1927’de 3 takımın birleşmesi sonucunda oluşan AS Roma, 90 yılı aşkın bir süredir İtalya’nın daha tanınmış rakipleri arasında. Kulübün ülkelerinin en yüksek liginin yıllıkları boyunca yaptığı yolculukta, AS Roma’nın 3 Serie A şampiyonluğu elde etmesinin yanı sıra Coppa Italia’yı 9 farklı vesileyle eve getirmesi sağlandı. Kendi ülkesinde baskın bir güç olan AS Roma, Avrupa futbolunun seçkinleri arasında yer almak için organizasyonunu zorlamaya devam ediyor.

ASR Coin Nasıl Alınır?

ASR Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2141. sırada.

AS Roma Fan Token (ASR) ASR coinin ne olacağını elbette ki kimse bilemez. Dolayısıyla yükselir mi düşer mi net bir şey söylemek mümkün değil.

ASR Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi ASR Coin için yorum yapın. Bu sayede herkes ASR coin hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilir!

Yorum yapın