BIND Coin – Compendia Nedir?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla BIND coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Compendia 2021 – 2022 – 2023 fiyat tahminlerini öğrenebilirsiniz.

BIND coin nedir

BIND Coin Nedir?

BIND, Compendia’nın yerel kripto para birimidir. BIND, ağdaki Oylama Gücünü (veya Gücü) temsil eder (1 BIND = 1 Güç). Vote Power ile doğrulayıcılara (ağın madencileri) oy verebilirsiniz. Ağdaki en çok oy alan kırk yedi doğrulayıcı, blokları mayınlıyor, bu da onların işlemleri doğruladıkları ve karşılığında blok ödülleri ve işlem ücretleri kazandıkları anlamına geliyor. Doğrulayıcılar ayrıca veritabanlarını Compendia’ya yükleme yeteneğine de sahiptir. Bu veritabanları daha sonra uygulamalar ve hizmetler tarafından ücretsiz olarak kullanılabilir. Bu veritabanlarını kullanan uygulamalar, onu yükleyen doğrulayıcının oy gücünü ölçerek öğelerini sıralayabilir. Bu nedenle, BIND yalnızca doğrulayıcıların pozisyonlarını değil, aynı zamanda veritabanı öğesi pozisyonlarını da etkiler. BIND, oylamaya harcanmaz (oy belirlerken küçük bir işlem ücreti dışında). Bunun yerine, bir Compendia cüzdanının oylama gücü, BIND bakiyesinin ve hissesinin toplamından oluşur.Compendia, herkesin herhangi bir kategorideki açık veritabanlarını oluşturabileceği ve bunlara katkıda bulunabileceği (örn. uygulamalar, pazarlar, kripto para birimleri, müzik, videolar, vb.) oyunlar, vb). Uygulamalar ve hizmetler, bu veritabanlarından ücretsiz olarak veri çekebilir.Compendia, kişiselleştirilmiş bir blok gezgini kullanır – bindscanBIND, BIND’inizi Ethereum ekosisteminde özgürce kullanmanıza olanak tanıyan, sarılmış bir ERC20 belirtecine (wBIND) sahiptir. “nOS Network” ve “NOS”Compendia adı altındaki BIND madeni parası Malta merkezlidir.

BIND Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3583. sırada.

Compendia BIND coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece BIND coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

BIND Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi BIND Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece BIND coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın