BITCI Coin – Bitcicoin Nedir?

Aşağıda yer alan yazı BITCI coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. BITCI Bitcicoin fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

BITCI coin nedir

BITCI Coin Nedir?

BitciChain blok zincirinin ana ağ madeni parası olan Bitcicoin, Bitcichain blok zincirinde oluşturulan Token projeleriyle değer kazanıyor. Bitcichain üzerinde token transferi için, blockchain ağ ücreti Bitcicoin ile ödenir. Bitcicoin, Bitci Teknoloji tarafından geliştirilen Bitci E-Cüzdanlarda kolayca saklanabilir. Bitcicoin, Bitci.com’da ve listelendiği tüm borsalarda işlem görebilir.Proof of Authority (PoA), Proof of Work ve Proof of Stake’e alternatif olarak daha esnek bir blok zinciri konsensüs mekanizması sunan, daha iyi performans gösteren bir algoritmadır. Saniye başına işlem kapasitesi terimleri ve doğrulayıcının kendisinin itibarına dayalı bir fikir birliği mekanizması sağlar. Yetki Kanıtı tabanlı ağlarda, işlemler ve bloklar “doğrulayıcılar” olarak bilinen doğrulanmış hesaplar tarafından doğrulanır. Doğrulayıcılar, bloklar halinde işlemleri etkinleştiren yazılımları çalıştırır.Ek bilgi için Özellikler sekmesine bakın.TelegramBeyaz Kağıt

BITCI Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5278. sırada.

Bitcicoin BITCI coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece BITCI coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

BITCI Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi BITCI Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece BITCI coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın