BLCT Coin – Bloomzed Loyalty Club Ticket Nedir?

An itibariyle BLCT coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan Bloomzed Loyalty Club Ticket nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

BLCT coin nedir

BLCT Coin Nedir?

Bloomzed, insanları ve işletmeyi birbirine bağlayan küresel bir finansal ağdır. Seçtikleri analoji, sistemdeki her bir katılımcı için nihayetinde bir “kişisel finansal asistan” olması gereken bir “finansal akıllı telefon” benzetmesidir. Bir akıllı telefonun birçok farklı cihazı içermesi gibi, Bloomzed ödemeler, transferler ve her türlü elektronik finansın yönetimi ile ilgili çeşitli yazılım çözümlerini ve hizmetleri bir araya getirmeyi amaçlar. 2018’de platform, Bloomzed Loyalty Club ile takas edilen ilk tokeni BZT’yi tanıttı Biletler (BLCT) Ağustos 2020’de, her iki proje de aynı akıllı sözleşme ERC20’ye dayanıyor. BLCT, Bloomzed platformu içinde kendi MLM sadakat sisteminin bir “anahtar”ı olarak hizmet vermektedir.

BLCT Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2399. sırada.

Bloomzed Loyalty Club Ticket BLCT coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece BLCT coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

BLCT Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi BLCT Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece BLCT coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın