BOSONC Coin – BosonCoin Nedir?

Kripto para yatırımı yapanlar için BOSONC nedir, düşer mi yükselir mi sır perdesini bugün itibariyle aralıyoruz! Yapay zekaya göre BOSONC fiyat tahminleri ne olur, bundan da bahsettik.

BOSONC coin nedir

BOSONC Coin Nedir?

BosonCoin, X11 karma algoritmasını kullanan bir Proof of Work/Proof of Stake kripto para birimidir. BOSON – sıfır veya tam dönüşe sahip olan ve S. N. Bose ve Einstein tarafından verilen istatistiksel açıklamaya uyan bir foton gibi bir atom altı parçacık. BOSON, merkezi olmayan, kriptografik bir para birimidir ve kripto para birimlerini bir sonraki aşamaya taşıyacak bir dizi yeniliği içerir. Ağ, işlevleri bu duyuruda açıklanacak olan istemciler, ekim makineleri ve kuluçka makinelerinden oluşmaktadır. Herhangi bir düğüm, kullanıcının isteklerine bağlı olarak görevi bu rollerin birinde veya herhangi bir kombinasyonunda alabilir. Resmi BosonCoin kodu “BOSON”dur ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “BOSONC” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

BOSONC Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4965. sırada.

BosonCoin BOSONC coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece BOSONC coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

BOSONC Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi BOSONC Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece BOSONC coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın