BSOCIAL Coin – BankSocial Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan BSOCIAL coin nedir? BankSocial fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

BSOCIAL coin nedir

BSOCIAL Coin Nedir?

BankSocial™, Ethereum üzerine kurulu bir Merkezi Olmayan Finansman (“DeFi”) eşler arası borç verme platformudur. Başlangıçta, üyeler tüm token satışlarının yeniden dağıtılmasıyla $BSOCIAL kripto para bulundurmaya teşvik edilecek. Vizyonu, dünyaya varlık destekli kredi sağlamak için akıllı sözleşmelerin güvenliği ile inşa edilmiş tescilli bir BLOCKSCORE™ sosyal kredi puanlama sistemi ve sosyal mutabakat kredi havuzu oluşturmaktır.$BSOCIAL kripto, Ethereum Akıllı Sözleşme blok zinciri üzerine inşa edilmiştir. her şeyin doğrulanabilir olduğu anlamına gelir. Akıllı sözleşme, yeniden dağıtımın yüzdesini biriktirmeye devam ediyor ve sonunda, verilen kredilerin faizi tüm sahiplere yeniden dağıtılacak.

BSOCIAL Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5284. sırada.

BankSocial BSOCIAL coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece BSOCIAL coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

BSOCIAL Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi BSOCIAL Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece BSOCIAL coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın