BYTZ Coin – BYTZ Nedir?

Kripto coinler arasında ilgi gören BYTZ nedir ve BYTZ düşer mi yoksa yükselir mi, fiyat tahminleri nelerdir sorularına yanıt veriyoruz.

BYTZ coin nedir

BYTZ Coin Nedir?

BYTZ, şeffaf medya analitiği ve blok zinciri tokenizasyonu yoluyla içerik oluşturucuları güçlendirmek için tasarlanmış Delegated Proof of Stake algoritmasına sahip, açık kaynaklı, merkezi olmayan bir eşler arası para birimidir. BYTZ ağı üç katmana sahiptir. Birincisi, BYTZ’yi merkezi olmayan bir para birimi yapan temel koddur. Tüm kullanıcılardan oluşur ve izinsiz staking ağı tarafından desteklenir. İkincisi, ağın güvenliğini sağlamaya, yönlendirmeye ve büyütmeye yardımcı olmak için doğrulayıcı düğümleri çalıştırmak için BYTZ ile ortaklık yapan kurumsal şirketlerden oluşan Guardian Doğrulayıcı Düğüm ağıdır. Üçüncüsü, içerik paylaşmanın ve toplamanın güçlü ve yeni bir yolunu sunmaya yardımcı olmak için içerik oluşturucular ve kullanıcılar için tasarlanmış Token katmanıdır.Telegram

BYTZ Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5494. sırada.

BYTZ BYTZ coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece BYTZ coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

BYTZ Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi BYTZ Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece BYTZ coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın