CARRY Coin – Carry Nedir?

Pek çok kişinin merak ettiği CARRY coin nedir sorusuna bugün yanıt buluyoruz! Hemen şimdi Carry fiyat tahminleri, düşer mi yoksa yükselir mi gibi konulara göz at.

CARRY coin nedir

CARRY Coin Nedir?

Carry, çevrimdışı perakende satış için yeni nesil uygulamalara güç veren bir protokoldür. Kalbinde, tüketicileri Carry ticari mağazalarına yönlendiren bir teşvik mekanizması vardır. Tüm sistem, tüketicilerin, tüccarların ve reklamcıların benzer şekilde etkinleştirilmesine yöneliktir. Taşıma Protokolü şunları sunar: – Çevrimdışı işletmeler için Kripto özellikli ödeme terminalleri. (Carry’nin ana ortak şirketi Spoqa sayesinde, çevrimdışı olarak 2 Milyar Dolarlık gerçek harcamayı takip eden 10.000’den fazla terminal;- Çevrimdışı markalar ve mağazalar için markalı jetonlar – geleceğin “sadakat noktaları”; – Ödemeler için bir cüzdan API’si tüketicilerin kendi mahremiyetlerini yönetmelerini ve isteğe bağlı olarak işlem verilerinden para kazanmalarını sağlar;- Opt-in işlem veri blok zincirine dayalı hedefli bir reklam sistemi. CRE jetonu, Carry Protocol’ün ana jetonudur. Çeşitli kullanımları şu şekilde özetlenebilir:-Akıllı Sözleşmeyi yürütmek için hisse;-Reklam karşılığında ödül;-Ödeme araçları.Resmi Taşıma senedi “CRE”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. . “TAŞIMA” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

CARRY Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4185. sırada.

Carry CARRY coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece CARRY coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

CARRY Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi CARRY Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece CARRY coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın