CARTAXI Coin – CarTaxi Nedir?

Eğer siz de CARTAXI coin nedir merak ediyorsanız yazımızda bahsettik. Ayrıca 2022 – 2025 arası fiyat tahminleri ve CarTaxi düşer mi, yükselir mi noktasında da bilgi verdik.

CARTAXI coin nedir

CARTAXI Coin Nedir?

CarTaxi, tüm çekicileri tek bir uygulamada birleştiren, coğrafi konum belirleme ile blok zincir teknolojilerini birleştiren, arabaların tahliyesi ve taşınması için bir lojistik platformdur. Kullanıcılar, dünya genelinde aynı hizmet standardı için yol yardımını arayabilir ve bunları Uber benzeri bir arayüzde paketleyebilir. CarTaxi (CTX), Ethereum blok zincirine dayanan bir ERC20 jetonudur. Proje destekçilerinin temettü almalarını sağlarken aynı zamanda bir geri satın alma ve yakma sistemine sahiptir. Resmi CarTaxi kodu “CTX”tir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “CARTAXI” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

CARTAXI Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3351. sırada.

CarTaxi CARTAXI coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece CARTAXI coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

CARTAXI Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi CARTAXI Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece CARTAXI coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın