CCOMP Coin – cCOMP Nedir?

Bu yazımızda sizler için CCOMP coin, diğer adıyla cCOMP Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca CCOMP coin fiyat tahminleri noktasında da adım adım sizlere çözüm sunacağız.

CCOMP coin nedir

CCOMP Coin Nedir?

Bileşik Protokol tarafından desteklenen her varlık, protokole sağlanan bakiyelerin EIP-20 uyumlu bir temsili olan bir cToken sözleşmesi aracılığıyla entegre edilir. cTokens basarak, kullanıcılar (1) dayanak varlığa göre değeri artan cToken’in döviz kuru üzerinden faiz kazanır ve (2) cToken’ları teminat olarak kullanma yeteneği kazanır.cTokens, Bileşik Protokol ile etkileşimin birincil yoludur. ; Bir kullanıcı bastığında, kullandığında, ödünç aldığında, ödünç aldığı parayı geri ödediğinde, ödünç aldığında tasfiye ettiğinde veya cToken transfer ettiğinde, bunu cToken sözleşmesini kullanarak yapacaktır.Şu anda iki tür cToken vardır: CErc20 ve CEther. Her iki tür de EIP-20 arayüzünü açığa çıkarsa da, CErc20 temeldeki bir ERC-20 varlığını sararken, CEther sadece Ether’in kendisini sarar. Bu nedenle, bir varlığın protokole aktarılmasını içeren temel işlevler, türe bağlı olarak her biri aşağıda gösterilen biraz farklı arabirimlere sahiptir.

CCOMP Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3219. sırada.

cCOMP CCOMP coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece CCOMP coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

CCOMP Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi CCOMP Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece CCOMP coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın