CIVIT Coin – Civitas Protocol Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan CIVIT coin nedir? Civitas Protocol fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

CIVIT coin nedir

CIVIT Coin Nedir?

Civitas Protokolü, bir ERC20 belirteci olan CVT tarafından yönetilen ve işlem yapıldığında her işleme %2’lik bir absorpsiyon uygulayan topluluk odaklı bir projedir. İşlem başına %2 absorpsiyon mekanizması, zaman içinde dolaşımdaki arzdaki CVT jetonlarının miktarında bir azalma sağlamayı ve böylece likidite havuzundaki her bir jetonun fiyatını artırmayı amaçlar. Aşağıda özetlenen kullanım durumlarına ve ‘maksimum yeniden giriş kuralına’ dayanan minimum deflasyon, emilen jetonların en az %50’si ‘yanmış durumda’ kalacağından minimum %1 deflasyonla sonuçlanacaktır (Asla yeniden dolaşım arzına girmiş veya sözleşme yoluyla kalıcı olarak yakılmıştır). Resmi Civitas Protokolü kodu “CVT”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “CIVIT” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

CIVIT Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2547. sırada.

Civitas Protocol CIVIT coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece CIVIT coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

CIVIT Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi CIVIT Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece CIVIT coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın