CLOUTIO Coin – Clout Nedir?

An itibariyle CLOUTIO coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan Clout nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

CLOUTIO coin nedir

CLOUTIO Coin Nedir?

Clout Network, kullanıcıların en yüksek kaliteli gönderileri yazmak, paylaşmak ve oylamak için ödüllendirildiği merkezi olmayan bir sosyal medya platformudur. Platform, kripto para birimine ve blok zincirine özgüdür ve kripto para birimi meraklılarına ve yatırımcılara teşvik edilmiş küratörlü bir bilgi merkezi sağlar. CLOUT jetonu, kullanıcının platform ücretlerini ödemek ve yazarları ve küratörleri ödüllendirmek için kullanılan bir yardımcı program jetonu olan CLC jetonunun dönem airdroplarını almasını sağlayan bir ERC223 jetonudur. listelendiği tüm borsalar. “CLOUTIO” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

CLOUTIO Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2902. sırada.

Clout CLOUTIO coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece CLOUTIO coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

CLOUTIO Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi CLOUTIO Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece CLOUTIO coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın