COINDEFI Coin – Coin Nedir?

Aşağıda yer alan yazı COINDEFI coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. COINDEFI Coin fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

COINDEFI coin nedir

COINDEFI Coin Nedir?

Coin, atomik takas ve yapay zeka teknolojisiyle desteklenen zincirler arası bir P2P merkezi olmayan cüzdan, borsa ve asistandır. $COIN protokolü ve jeton, madeni para ekosisteminin iki merkezi unsurudur. Ethereum üzerine inşa edilen $COIN protokolü, tüm uygulamalar ve blok zinciri ile ilgili kullanım durumları için gerekli olan performansı, ölçeklenebilirliği ve desteklenebilirliği sağlamak üzere tasarlanmıştır. Öte yandan, $COIN belirteci, akıllı sözleşmelerin yürütülmesi için ödeme yapmak ve Coin ekosistemindeki likidite sağlayıcılarına ve pay sahiplerine tazminat ödemek için kullanılan birincil değişim aracıdır. Sahiplerin Coin smart’ı yürütmesini, çıkar çıkarlarını, yönetim haklarını yürütmesini ve daha fazlasını sağlayacak bir ağ erişim belirteci görevi görür. “COINDEFI” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

COINDEFI Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4183. sırada.

Coin COINDEFI coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece COINDEFI coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

COINDEFI Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi COINDEFI Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece COINDEFI coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın