COKE Coin – Cocaine Cowboy Shards Nedir?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla COKE coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Cocaine Cowboy Shards 2021 – 2022 – 2023 fiyat tahminlerini öğrenebilirsiniz.

COKE coin nedir

COKE Coin Nedir?

Cocaine Cowboy, $COKE, Axie Infinity’den sınırlı bir Origin Axie’dir. Varlık, 1ETH, 10.000 parça değerlendirmesiyle başlayacak. Amacı, sanatsal teşhir yoluyla varlığa değer katmaktır. KnownOrigin, SuperRare, Async Art, Makers Place, InfiNFT veya Rarible’da 18/08/20 tarihine kadar çalışmalarında Cocaine Cowboy’u içeren bir kripto sanat eseri yaratanlara $COKE parçalarının bir kısmı verilecek. Kullanıcılar, bir meme oluşturup Twitter’da yayınlayarak yine de birkaç $COKE parçası kazanabilir. Kokain Kovboyu, gerçek anlamda dahil edilebilir veya basitçe bir tema/ilham olarak kullanılabilir, ancak çalışmanın tanımı, Kokain Kovboyu, $COKE, NIFTEX ve Axie Infinity’ye atıfta bulunmalıdır. Sanatçı, orijinal çalışmanın mülkiyetini elinde tutar ve HODL veya satabilir.

COKE Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2075. sırada.

Cocaine Cowboy Shards COKE coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece COKE coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

COKE Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi COKE Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece COKE coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın