CRYPTOE Coin – Cryptoenter Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan CRYPTOE coin nedir? Cryptoenter fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

CRYPTOE coin nedir

CRYPTOE Coin Nedir?

LION, dijital bankacılık için Cryptoenter blok zinciri altyapısında maddi değerlerin değişimi için dahili bir evrensel birimdir.Cryptoenter, Hyperledger Fabric temelinde Smart Block Laboratory tarafından geliştirilmiştir. Platform, bankalar ve kullanıcılar arasındaki ilişkileri merkezden uzaklaştırarak tüm piyasa katılımcılarının etkileşimini tamamen yeni bir düzeye taşıyor. Cryptoenter, kullanıcıların itibari para ve kripto (P2P), minimum komisyonlarla (herhangi bir tutar için %0,3’ten 1$’a kadar) gerçek zamanlı olarak sınır ötesi transferler, sabit paralar ve NFT jetonları ve çok daha fazlası ile doğrudan alışveriş yapmalarına olanak tanır. resmi Cryptoenter kodu “LION”dur ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “CRYPTOE” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

CRYPTOE Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4930. sırada.

Cryptoenter CRYPTOE coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece CRYPTOE coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

CRYPTOE Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi CRYPTOE Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece CRYPTOE coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın