DEVCOIN Coin – DevCoin Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan DEVCOIN coin nedir? DevCoin fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

DEVCOIN coin nedir

DEVCOIN Coin Nedir?

Devcoin, BitCoin kripto para birimine dayanan ve programcılar, donanım geliştiriciler, yazarlar, müzisyenler, ressamlar, grafik sanatçılar ve film yapımcıları tarafından oluşturulan açık kaynaklı projelerin finanse edilmesine yardımcı olmak için oluşturulmuş, etik açıdan ilham alan bir projedir. DevCoin ekonomisine katılanlar, proje geliştirmeleriyle orantılı olarak DevCoin kazanırlar. Yazarlar yazarak devcoin kazanırlar, geliştiriciler geliştirerek Devcoin kazanırlar, sanatçılar yaratarak Devcoin kazanırlar ve DevCoin projesini düzenlemeye yardımcı olmak için zamanlarını ve çabalarını harcayan Yöneticiler ve Pazarlama ile Devcoin kazanan Pazarlamacılar dahil olmak üzere diğer tüm kategoriler için aynı şey geçerlidir.Amaç Devcoin’in amacı, açık kaynak geliştiricilere çalışmaları için mümkün olduğunca adil bir şekilde para vermektir. Devcoins satın alarak ve kullanarak geliştiricilere finansal olarak yardımcı olur ve dünyaya daha fazla açık kaynaklı yazılım, kitap, müzik, sanat ve film sağlarsınız. Blok başına 50.000 jeton vardır ve bunların %90’ı açık kaynak projelerini finanse etmeye gider. Madencilere 5.000, sanatçılara ve katkıda bulunanlara Devcoin dağıtan kişilere 45.000 verilir. Resmi DevCoin kodu “DVC”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “DEVCOIN” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.Telegram | Anlaşmazlık | Facebook

DEVCOIN Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3510. sırada.

DevCoin DEVCOIN coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece DEVCOIN coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

DEVCOIN Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi DEVCOIN Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece DEVCOIN coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın