DICETRX Coin – TRONbetDice Nedir?

Aşağıda yer alan yazı DICETRX coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. DICETRX TRONbetDice fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

DICETRX coin nedir

DICETRX Coin Nedir?

DICE, TRON blok zincirindeki bir TRC20 jetonudur. WINk, merkezi olmayan bir DApp platformudur. Oyun ve platform geliştirmede zengin bir deneyime sahip olan WINk ekibi, Dapps’in daha geniş topluluk için yapabileceklerini ‘devrim’ yapabildi. Web sitesindeki SSS’ye göre, “kazanma şansı ve ödemeler kullanıcı tarafından manuel olarak ayarlanabilir” & “Kullanıcı, üstlenmekle ne kadar risk alacakları konusunda tam kontrole sahiptir”. Şanslı sayı” kriteri dahilindeyse, kullanıcılara ‘ödeme’ye göre ödeme yapılabilir. Zararlar buna göre düşülecektir. Resmi TRONbetDice kodu “DICE” dır ve listelendiği tüm borsalarda bu isim altında işlem görür. “DICETRX” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

DICETRX Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3252. sırada.

TRONbetDice DICETRX coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece DICETRX coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

DICETRX Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi DICETRX Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece DICETRX coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın