DIEM Coin – Facebook Diem Nedir?

An itibariyle DIEM coin nedir başlığımız sitemizde yayınlanmıştır. Aşağıdan Facebook Diem nedir öğrenebilir, fiyat tahminleri noktasında destek alabilirsiniz.

DIEM coin nedir

DIEM Coin Nedir?

Libra, blockchain teknolojisinin temeli üzerine inşa edilmiş küresel, dijital olarak yerel, yedek destekli bir kripto para birimiydi. Para biriminin adı Libra idi. Amaç, Libra’yı insanların günlük yaşamlarında güvenle ve rahatlıkla kullanabilecekleri bir para birimi oluşturmak için mümkün olduğunca geniş çapta kabul görmüş ve kullanımı kolay hale getirmekti. 1 Aralık 2020’de Libra Derneği yeni bir ismin kabul edildiğini duyurdu ve kilit yöneticilerin işe alınması, örgütsel bağımsızlığının güçlendirilmesi. Şimdi proje için yeni bir günü ifade eden “Diem” ismine geçiş yapan Diem Derneği, dünya çapında insanları ve işletmeleri güçlendiren güvenli, emniyetli ve uyumlu bir ödeme sistemi oluşturma misyonunu sürdürmeye devam edecek. Diem Derneği, Merkezi Cenevre, İsviçre’de bulunan bağımsız bir üyelik kuruluşudur ve her Birlik Üyesi için bir temsilciden oluşan Diem Ortaklık Konseyi tarafından yönetilir. Diem Derneği üyelerinin listesi Lyft, Uber, Spotify, Shopify, PayU, Farfetch, Coinbase ve daha fazlasını içerir.Diem Derneği CEO’su Stuart Levey, “Diem projesi, fintech inovasyonunun gelişmesi ve etkinleştirilmesi için basit bir platform sağlayacaktır. Tüketicilerin ve işletmelerin anlık, düşük maliyetli, son derece güvenli işlemler gerçekleştirmelerini” ekleyerek, Derneğin bunu “finansal içermeyi teşvik edecek şekilde – en çok ihtiyaç duyanlara erişimi genişleterek ve aynı zamanda finansal bilgilerin bütünlüğünü koruyarak – yapmayı taahhüt ettiğini de sözlerine ekledi. yasa dışı davranışları caydırarak ve tespit ederek sistem.”

DIEM Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2811. sırada.

Facebook Diem DIEM coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece DIEM coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

DIEM Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi DIEM Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece DIEM coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın