DMX Coin – Dymmax Nedir?

Bu yazımızda sizler için DMX coin, diğer adıyla Dymmax Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca DMX coin fiyat tahminleri noktasında da adım adım sizlere çözüm sunacağız.

DMX coin nedir

DMX Coin Nedir?

DYMMAX (Dinamik piyasa oluşturma müzayedeleri ve takası), ERC20 jetonları şeklinde düzenlenmiş sözleşmelerin olası ikincil dolaşımı ile sabit oranlı fiyatlandırma modeliyle ortak bahise dayalı kripto para birimleri için seçenekler yayınlamak için merkezi olmayan bir protokoldür.DYMMAX DeFi platformunun temel özellikleri kripto para türevleri oluşturmak için: Opsiyon satıcıları gerekli değildir, sadece alıcılar yeterlidir; Alış ve satış fiyatları arasında fark yoktur; Mevcut para havuzu pahasına tüm katılımcılara garantili ödemeler; Teminat yok; Farklı opsiyonlar oluşturmak mümkündür tek bir müzayedede;Katılımcılar için kendi seçeneklerini oluşturma yeteneği.Misyonları, hem özel hem kurumsal yatırımcılar ve hedger’lar için tüm piyasa aşamalarından kâr etmenizi sağlayan bir araç yaratmaktır: büyüme, durgunluk veya düşüş.

DMX Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2551. sırada.

Dymmax DMX coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece DMX coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

DMX Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi DMX Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece DMX coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın