ENCRYPG Coin – EncrypGen Nedir?

Pek çok kişinin merak ettiği ENCRYPG coin nedir sorusuna bugün yanıt buluyoruz! Hemen şimdi EncrypGen fiyat tahminleri, düşer mi yoksa yükselir mi gibi konulara göz at.

ENCRYPG coin nedir

ENCRYPG Coin Nedir?

EncrypGen, yalnızca genomik verileri depolamak amacıyla oluşturulan özel bir blok zinciri veritabanı olan Gene-Chain’i kullanarak genomik verileri güvenli bir şekilde depolamak, paylaşmak ve korumak için yeni nesil yazılımlar sağlar. Gen Zinciri içindeki işlemler (bilgi paylaşmak isteyenler arasında) için tek para birimi DNA jetonu olacaktır.Encrypgen, DNA jetonunu daha eski bir erc20 standardından yeni yönetim özelliklerine sahip daha yeni bir standarda yükseltti. Resmi duyuruya bakın. Resmi EncrypGen kodu “DNA”dır ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “ENCRYPG” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

ENCRYPG Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2690. sırada.

EncrypGen ENCRYPG coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece ENCRYPG coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

ENCRYPG Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi ENCRYPG Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece ENCRYPG coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın