ETERNALC Coin – Eternal Coin Nedir?

Eğer siz de ETERNALC coin nedir merak ediyorsanız yazımızda bahsettik. Ayrıca 2022 – 2025 arası fiyat tahminleri ve Eternal Coin düşer mi, yükselir mi noktasında da bilgi verdik.

ETERNALC coin nedir

ETERNALC Coin Nedir?

XEC, piyasadaki diğer madeni paralardan farklı olarak merkezi bir madeni paradır. Ana fikrimiz, Ebedi Cüzdan Sistemimiz aracılığıyla “Eşdeğer Yurtdışı Havale” sağlamaktır. Havale, ödeme gibi herhangi bir işlemi, çok düşük transfer veya işlem ücretleri içeren başka herhangi bir madeni para olmadan yapabiliriz. XEC sistemi ayrıca, diğerlerinin yanı sıra, verilerin izlenmesi de dahil olmak üzere bilgisayar korsanlarını ve dolandırıcılık faaliyetlerini de önler. XET, 1:10 oranında Ebedi Para (XEC) ile değiştirilebilen bir jeton anlamına gelir. Eternal Coin (XEC), YALNIZCA yetkili borsalar aracılığıyla alınıp satılabilir ve bu, XEC’in dünya çapında HERHANGİ BİR yetkisiz borsa aracılığıyla edinilememesi dezavantajına yol açar. Bu nedenle, Eternal Token (XET), küresel borsalarda çeşitli para birimleri ile listelenmek ve işlem görmek için geliştirilmiştir. İki uyumlu sanal para birimi arasında ihraç, XEC ve benzer durumdaki diğer para birimlerinin dezavantajını çözmek için yeni bir sanal para birimi biçimidir. Resmi Ebedi Para kodu “XEC”dir ve bulunduğu tüm borsalarda bu ad altında işlem görmektedir. listelenmiş. “ETERNALC” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

ETERNALC Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4981. sırada.

Eternal Coin ETERNALC coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece ETERNALC coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

ETERNALC Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi ETERNALC Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece ETERNALC coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın