ETNY Coin – Ethernity Cloud Nedir?

Pek çok kişinin merak ettiği ETNY coin nedir sorusuna bugün yanıt buluyoruz! Hemen şimdi Ethernity Cloud fiyat tahminleri, düşer mi yoksa yükselir mi gibi konulara göz at.

ETNY coin nedir

ETNY Coin Nedir?

Ethernity Cloud, kullanıcının verilerinin gizliliğini geri yükler ve her açıdan veri egemenliğini destekler. Misyonu, kullanıcı verilerinin tüm yönlerini koruyan, merkezi olmayan, özel ve anonim bir bulut bilişim çözümü oluşturmaktır. Bulutun geleceği hakkındaki vizyonunun üç zorunlu özelliği vardır: şifreli, anonim, sürekli kullanılabilir. Blockchain teknolojisinden yararlanan Ethernity Cloud’un misyonu, normal bulut yazılımlarının merkezi olmayan bulut uygulamaları olarak çalıştırılmasına izin veren merkezi olmayan bir ekosistem geliştirmektir. Ethernity CLOUD içinde düğümler, tam olarak Ethereum uyumlu akıllı sözleşmede tanımlandığı gibi, konumdan bağımsızdır, kendi kendini kopyalar, kullanıcı etkileşimi olmadan sürekli olarak internette ortaya çıkar.Telegram | anlaşmazlık

ETNY Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2652. sırada.

Ethernity Cloud ETNY coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece ETNY coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

ETNY Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi ETNY Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece ETNY coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın