EVZ Coin – Electric Vehicle Zone Nedir?

Kripto para yatırımı yapanlar için EVZ nedir, düşer mi yükselir mi sır perdesini bugün itibariyle aralıyoruz! Yapay zekaya göre EVZ fiyat tahminleri ne olur, bundan da bahsettik.

EVZ coin nedir

EVZ Coin Nedir?

EVZ Platformu, eksiklik sorunlarını çözerken elektrikli araç altyapısının paylaşımını kolaylaştırmak için tasarlanmıştır. EVZ, elektrikli araç kullanıcılarının, kullanıcı ve sağlayıcının karşılıklı yararı için kullanılmayan özel kullanım şarj istasyonlarıyla kolayca eşleştirilebileceği yeni bir pazara öncülük etmeyi hedefliyor. EVZ modülü herhangi bir ağ bağlantısı olmadan çalışabilir, çünkü bir kullanıcı bir uygulama aracılığıyla ödemeyi işlemek ve şarjı yönetmek için akıllı bir cihaz kullanabilir. EVZ Platformu içinde iki tür ödeme ve teşvik sistemi kurulacaktır, yani: EVZ noktası ( EVP) ve EVZ madeni para (EVZ). Token satışının ardından, ‘EVZ’, nitelikli faaliyetlerin gerçekleştirilmesi yoluyla EVZ Platformundan satın alınabilir veya açık piyasadan satın alınabilir (örn. bir takas yoluyla). EVP ve EVZ, EVZ platform ekosisteminde EV şarjı için elektrikli araç şarj talebini teşvik etmede birincil rol oynayacak.Telegram | Orta

EVZ Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5316. sırada.

Electric Vehicle Zone EVZ coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece EVZ coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

EVZ Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi EVZ Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece EVZ coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın