FIELD Coin – Fieldcoin Nedir?

Pek çok kişinin merak ettiği FIELD coin nedir sorusuna bugün yanıt buluyoruz! Hemen şimdi Fieldcoin fiyat tahminleri, düşer mi yoksa yükselir mi gibi konulara göz at.

FIELD coin nedir

FIELD Coin Nedir?

Fieldcoin’in misyonu, satın alma sürecini kolaylaştıran ve hızlandıran bir işlem aracı oluşturarak blok zinciri teknolojisini gayrimenkul mülk işlemlerine ve yeşil kitle fonlaması projelerine bağlamaktır. Fieldcoin ERC20 belirteci (FLC), Blockchain endüstrisinde, arazi zincirinde tokenleştirme ve takas için belirteç proje kullanımı olarak bilinir. Bugün itibariyle, gayrimenkul mülklerini dijital olarak temsil etmek ve bunları pazar yerimizde satışa sunmak için NFT’leri (ERC-721) kullanıyoruz. “Earth’s Metaverse” olarak adlandırılan Fieldcoin jetonlarına dayanan pazar, gerçek dünya mülklerini temsil eden Fungible Olmayan Jetonların değiş tokuşunu, mülkiyet doğrulamasını, tanıtımını, oluşturulmasını ve veri depolamasını sağlayacaktır. Bunun da ötesinde platform, kullanıcıların kendi mülklerini dijital bir harita üzerinde görmelerini ve bunları stake ederek ödüller kazanmalarını sağlayacak. Akıllı Sözleşmeler ve DeFi ile köprülenmiş gerçek dünyadaki yerleri temsil eden NFT’ler, blok zincirinin benimsenmesini muazzam ölçüde artırırken Fieldcoin’i gayrimenkul devriminin lideri olarak ilerletecek. Resmi Fieldcoin kodu “FLC”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “FIELD” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

FIELD Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3614. sırada.

Fieldcoin FIELD coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece FIELD coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

FIELD Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi FIELD Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece FIELD coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın