FLASHC Coin – FLASH coin Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan FLASHC coin nedir? FLASH coin fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

FLASHC coin nedir

FLASHC Coin Nedir?

FLASH, dünya çapındaki ticaret için ölçeklendirilmek üzere oluşturulmuş ve günlük işlemleri gerçekleştirecek kadar hızlı olan Litecoin’in yeniden icadıdır. Esnek ve entegre edilmesi kolay çekirdek kod, borsaların ve cüzdanların saatler içinde platformlarına FLASH eklemesine olanak tanır. Yaklaşık 5 saniyelik bir ödeme süresi ve 2 dakika içinde fikir birliği ile kullanıcılar, FLASH mobil cüzdanını nakit veya kredi kartı kadar kolay bir şekilde kullanabilir. FLASH HTM’ler (Human Teller Machine), mobil cüzdan içinde dünyanın herhangi bir yerinde 70’den fazla farklı kripto alıp satabilen ve “Uber of Crypto” olarak adlandırılan bir P2P ticaret ağıdır. Bu yıl (2019), FLASH Cüzdan içinde bir kredi kartıyla FLASH satın alma olanağına sahip olacak.Resmi FLASH jeton kodu “FLASH” dır ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “FLASHC” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

FLASHC Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5415. sırada.

FLASH coin FLASHC coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece FLASHC coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

FLASHC Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi FLASHC Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece FLASHC coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın