FLOWP Coin – Flow Protocol Nedir?

Aşağıda yer alan yazı FLOWP coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. FLOWP Flow Protocol fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

FLOWP coin nedir

FLOWP Coin Nedir?

FLOW, seyreltici olmayan işlemsiz enflasyona sahiptir ve tek bir işleme gerek kalmadan her bir sahibinin bakiyesini günlük olarak otomatik olarak artırır. Bu enflasyon yöntemi, jeton sahiplerini seyreltmeden jetonun modern DeFi kullanım durumlarına uygulanmasına izin verir. Protokol, enflasyonu zaman içinde kademeli olarak azaltır ve sınırlı bir arz ile sona erer, bu da FLOW’u ideal bir değer deposu ve BTC’ye karşı bir koruma haline getirir. for De-Fi:FLOW, ETH (Protokol) ve AMPL (Elastik Tedarik) gibi diğer rolleri yerine getiren dijital varlıklarla bir araya getirilerek teminatın çeşitlendirilmesine yardımcı olabilir. Enflasyonu almak için FLOW’un stake edilmesi veya bir sözleşmeye kilitlenmesi gerekmez, bu nedenle dağıtım hedefine ulaşmaya devam ederken tüm DeFi uygulamalarına uygulanabilir. Resmi Akış Protokolü kodu “FLOW”dur ve bu ad altında işlem görür. listelendiği tüm borsalar. “FLOWP” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

FLOWP Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3514. sırada.

Flow Protocol FLOWP coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece FLOWP coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

FLOWP Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi FLOWP Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece FLOWP coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın