FRM Coin – Ferrum Network Nedir?

Kripto coinler arasında ilgi gören FRM nedir ve Ferrum Network düşer mi yoksa yükselir mi, fiyat tahminleri nelerdir sorularına yanıt veriyoruz.

FRM coin nedir

FRM Coin Nedir?

Dünyanın en büyük teknoloji şirketlerinde on yıldan fazla deneyime sahip bir dağıtılmış sistem uzmanı tarafından tasarlanan Ferrum Network, kripto para birimlerinin ana akım olarak benimsenmesini engelleyen iki temel sorunu ele almak için inşa edildi: yavaş işlem hızları ve ağlar arasında birlikte çalışabilirlik eksikliği. Ferrum Network, bağımsız bir ağ oluşturmak yerine, mevcut blok zincirlerinin değerlerinden yararlanır ve bunları herhangi bir dijital varlığın eşler arası işlemlerini sağlayan yüksek hızlı bir işlem katmanına bağlar. Ferrum Network, testnet prototipi ile 2018’in başlarında kavramsallaştırıldı. gelişmeye o yılın ilk çeyreğinde başladı. Ekip, 2018’in ikinci çeyreğinde Consensus NYC Pitch Yarışmasında finalist oldu ve Ağustos 2019’da bir tohum turu, iki özel satış ve son olarak bir halka açık ICO’da gelişimi sürdürmek için 1,12 milyon dolar fon topladı. -20 ve BEP-2 standartları. Bu, ana ağları serbest bırakılıncaya kadar böyle kalır, ardından FRM, ana ağ için yerel bir belirteç haline gelir.Facebook | Instagram | Telgraf | TikTok | YouTube | LinkedIn

FRM Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2079. sırada.

Ferrum Network FRM coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece FRM coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

FRM Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi FRM Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece FRM coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın