GETH Coin – Guarded Ether Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan GETH coin nedir? Guarded Ether fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

GETH coin nedir

GETH Coin Nedir?

Guarda, dijital varlıkları depolamak, yönetmek, aktarmak ve almak için tasarlanmış, kullanıcı dostu bir arayüze sahip, gözetimsiz, çok platformlu bir kripto para cüzdanıdır. Guarda Cüzdan şu anda en popüler 40 blok zincirini ve binlerce tokenini (BTC, BCH, BSV, ETH, ETC, XMR, ZEC, XRP, EOS, KIN, LTC, XLM, DASH ve daha fazlası dahil) desteklemektedir. Tüm para birimleri bir banka kartı ile cüzdan içinde satın alınabilir. Kullanıcılar ayrıca yerleşik değişim hizmeti aracılığıyla para alışverişi yapabilir ve hızlı kripto işlemleri yapabilir. Web, Masaüstü (Linux, Windows, MacOS), Mobil (iOS, Android) ve Chrome Uzantı sürümlerinde mevcut olan cüzdanlara bağlı herhangi bir cihazdan erişilebilir. Internet.Ethereum 2.0, Ethereum ağına Proof of Stake getiriyor. Guarda’nın uygulama içi Ethereum stake havuzuna katılın ve Guarded Ether (GETH) ile ETH’de kripto ödülleri kazanın.

GETH Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5750. sırada.

Guarded Ether GETH coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece GETH coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

GETH Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi GETH Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece GETH coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın