HFI Coin – Holder Finance Nedir?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla HFI coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Holder Finance 2021 – 2022 – 2023 fiyat tahminlerini öğrenebilirsiniz.

HFI coin nedir

HFI Coin Nedir?

HFi, Ethereum ağı içindeki bir projedir. Ethereum ağının ileri teknolojisinden yararlanan en iyi değer deposu olmayı ve Ethereum DeFi ekosisteminin ilk Sahip merkezli projesi olmayı hedefliyor. Bu topluluk odaklı jetonu hisselendiren erken benimseyenleri ve HFi Sahiplerini ödüllendirir. Gerçekten de, HFi’yi ne kadar uzun süre tutarsanız, o kadar çok HFi kazanarak ödüllendirilirsiniz. Ethereum ekosisteminin devasa potansiyeli ile birleşen çok sınırlı toplam arz, merkezi olmayan finans (DeFi) maruziyetini geliştirmek için birleşiyor. HFi’nin amacı, hızlı işlem hızını bir meta veri yapısını birleştiren dijital bir altın gibi dijital bir değer deposu olmaktır. Ethereum’daki yüksek gaz maliyeti ücretlerinin üstesinden gelmek için ana ürünü “HolderSwap”, böylece dünya çapındaki herkesin HFi projesinin bir parçası olmasına ve gelecekteki servetlerini inşa etmesine olanak tanır. HFi, topluluk göz önünde bulundurularak ve üyelerini yatırımlarıyla orantılı olarak ödüllendirmek amacıyla başlatılır ve geliştirilir. Resmi Holder Finance kodu “HFi” dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “HFI” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

HFI Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5236. sırada.

Holder Finance HFI coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece HFI coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

HFI Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi HFI Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece HFI coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın