HNT Coin Nedir? Helium Nasıl Alınır?

Kripto coinler arasında ilgi gören HNT nedir ve Helium nasıl alınır, fiyat tahminleri nelerdir sorularına yanıt veriyoruz.

HNT coin nedir

HNT Coin Nedir?

Helyum Bağlantı Noktası ile herkes kendi şehrinde kablosuz ağ kurarak ve daha bağlantılı bir gelecek yaratarak kripto para birimi kazanabilir. Düşük güçlü Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazları için kablosuz kapsama alanı sağlar ve kullanıcıların oturma odasından yeni bir kripto para birimi olan Helyum kazanır. HNT çıkarılır ve Hotspot Owners, Helium Inc. ve Yatırımcılara dağıtılır. Helyum, Hotspot’ların iddia ettikleri yerde bulunduğunu doğrulamak için “Kapsam Kanıtı” (PoC) adlı algoritmayı kullanır (ilk konuşlandırıldıklarında assert_location işleminde kurulduğu gibi). HNT’nin ön mayın yok ve maksimum arz yok 223M HNT. HNT tedariği, hem HNT madenciliği yapan hem de IoT cihazları için ağ kapsama alanı oluşturan uyumlu bir Hotspot ile madencilikten gelir. Tüm HNT, başlangıçtan itibaren, 5 milyon HNT/ay oranında başlayarak ve ardından her 2 yılda bir yarıya indirilerek çıkarılmıştır. 1 Ağustos 2021’de net HNT ihracı ayda 2,5 milyon HNT’ye düşürülecek. HNT’nin dağıtımı, teşvikleri ağın ihtiyaçlarıyla uyumlu hale getirmek için zamanla değişir. İlk günlerde, kapsama alanı oluşturmak ve güvence altına almak için Hotspot sahiplerine daha yüksek bir HNT oranı tahsis edildi. Ağ büyüdükçe, Hotspot’lar ağdaki cihaz verilerini aktarmak için daha fazla kazanırken Helium Inc. ve yatırımcılar daha az kazanır. 20 yıl sonra, dağıtımlar artık ayarlanmıyor ve sabit kalıyor.Telegram | anlaşmazlık | Facebook | Instagram | YouTube | LinkedInBildiri

HNT Coin Nasıl Alınır?

HNT Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2451. sırada.

Helium (HNT) HNT coinin ne olacağını elbette ki kimse bilemez. Dolayısıyla yükselir mi düşer mi net bir şey söylemek mümkün değil.

HNT Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi HNT Coin için yorum yapın. Bu sayede herkes HNT coin hakkındaki fikirlerinizi öğrenebilir!

Yorum yapın