IDEFI Coin – Inverse DeFi Index Nedir?

Pek çok kişinin merak ettiği IDEFI coin nedir sorusuna bugün yanıt buluyoruz! Hemen şimdi Inverse DeFi Index fiyat tahminleri, düşer mi yoksa yükselir mi gibi konulara göz at.

IDEFI coin nedir

IDEFI Coin Nedir?

iSynths, varlıkların fiyatını, Synthetix’in oracle’ı veya Chainlink’in dağıtılmış düğüm operatörlerinden oluşan oracle ağı tarafından sağlanan fiyat beslemeleri aracılığıyla ters olarak izler. Yatırımcıların etkin bir şekilde kısa pozisyon almalarına izin verirler ve şu anda Crypto Synths ve Index Synths için mevcutturlar. Her iSynth’in üç önemli noktası vardır: bir giriş noktası, bir üst limit ve bir alt limit. Giriş noktası, sisteme girildiği fiyattır. Ters DeFi Endeksi’nin (DEFI) fiyatını, bir oracle tarafından sağlanan fiyat beslemeleri aracılığıyla ters olarak izler. Giriş noktası 2714,42 $’dır (oluşturma sırasındaki yaklaşık piyasa fiyatı). Bu Synth, 4071,63$’lık üst sınırına (yani, Ters DeFi Endeksinin değeri 1357,21$’a ulaştığında) veya 1357,21$’lık alt sınırına (yani, Ters DeFi Endeksinin değeri 4071,63$’a ulaştığında) donar. Sınırlarından birine ulaşırsa ve donarsa, artık Synthetix.Exchange’ten satın alınamaz, ancak yine de donmuş değerinden diğer Synth’lerle takas edilebilir. Limitlerinden birine ulaştıktan sonra bir noktada, farklı limitlere sahip başka bir iDEFI ile değiştirilecektir.

IDEFI Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4937. sırada.

Inverse DeFi Index IDEFI coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece IDEFI coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

IDEFI Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi IDEFI Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece IDEFI coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın