IMPULSE Coin – IMPULSE by FDR Nedir?

Aşağıda yer alan yazı IMPULSE coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. IMPULSE IMPULSE by FDR fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

IMPULSE coin nedir

IMPULSE Coin Nedir?

IMPULSE, bir erc20 belirteci ve Uniswap’ta merkezi olmayan finans tarafından garanti edilen Bybit değişim platformu aracılığıyla ETH/USD çiftinde piyasa yapımı için yüksek frekanslı bir algoritmadır. Özel ve/veya kamu satışı ve akıllı sermaye yönetimi olmaksızın organik olarak gelişmek üzere tasarlanmıştır. Her gün, Bybit hesabı IMPULSE tokenlerini doğrudan Uniswap havuzundan satın alır. Tokenin fiyatı böylece algoritmanın performansına göre artıyor. Bu, kimse sizden daha yüksek bir fiyata satın almasa bile IMPULSE yatırımınızın değerinin artabileceği anlamına gelir.

IMPULSE Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2024. sırada.

IMPULSE by FDR IMPULSE coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece IMPULSE coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

IMPULSE Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi IMPULSE Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece IMPULSE coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın