INNBC Coin – Innovative Bioresearch Coin Nedir?

Kripto para yatırımı yapanlar için INNBC nedir, düşer mi yükselir mi sır perdesini bugün itibariyle aralıyoruz! Yapay zekaya göre INNBC fiyat tahminleri ne olur, bundan da bahsettik.

INNBC coin nedir

INNBC Coin Nedir?

Innovative Bioresearch Ltd, İtalyan araştırma bilimcisi Jonathan Fior tarafından HIV, kanser ve rejenerasyon araştırmaları alanına yenilik getirmek amacıyla kurulmuş özel bir biyoteknoloji şirketidir. INNBC ve INNBCL kripto varlıkları, biyomedikal araştırmalarını genişletmek ve bir yandan tüm tıbbi ürün ve hizmetlere erişmek için bir ödeme aracı olarak doğrudan bir hizmet sağlamak ve diğer yandan en yaygın kullanılan dijital olmak için yayınlandı. çok sayıda şirket ve ticari faaliyet tarafından kullanılan ödeme sistemi. INNBC, InnovativeBioresearchCoin (0xEb70bbf15Fd1c0542896A80f2aF90C8FD40a9ec5), Innovative Bioresearch tarafından yeni AIDS tedavisi araştırmasını geliştirmek için verilen orijinal ve ana tokendir. INNBCL, InnovativeBioresearchClassic (0x0Cc9FCCFF81252F4bd8C5c6b359B14ae2Ed851cf), kanser/rejenerasyon araştırma projelerini başlatabilmesi için araştırmayı daha da desteklemek için daha sonra çıkarılan bir kardeş madeni paradır. INNBCL’yi tutmak, kullanıcıları INNBC airdrop ve bonusları için uygun hale getirir.

INNBC Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4231. sırada.

Innovative Bioresearch Coin INNBC coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece INNBC coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

INNBC Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi INNBC Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece INNBC coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın