INSURC Coin – InsurChain Coin Nedir?

Bu yazımızda sizler için INSURC coin, diğer adıyla InsurChain Coin Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca INSURC coin fiyat tahminleri noktasında da adım adım sizlere çözüm sunacağız.

INSURC coin nedir

INSURC Coin Nedir?

InsurChain, 2018 yılında Singapur’da kurulan kar amacı gütmeyen bir vakıf kuruluşu olan XLAB Foundation LTD. tarafından başlatıldı. InsurChain, dünyadaki tüm sigorta pazarları için küresel blok zinciri altyapısının ve blok zinciri tabanlı bir sigorta ekosisteminin sağlayıcısı olacak. Bir yandan kurumsal düzeyde blockchain tabanlı bir platform oluşturacağız, diğer yandan sistemi desteklemek için ölçeklenebilir Dapp’ler de oluşturacağız. Sigortadaki sıkıntılı noktayı ele almak ve tüm endüstrinin işletme verimliliğini artırmak için blok zincirinden yararlanacağız. InsurChainCoin (INSUR), InsurChain ekosisteminde kullanılan kripto tokenidir. Kullanıcılar, InsurChain’in çeşitli işlevleri için InsurCoin’i değiştirebilir. Bunun dışında InsurCoin, platformdaki belirli işlemlerde bir varlık olarak da kullanılabilir. Resmi InsurChain Coin kodu “INSUR” olup, listelendiği tüm borsalarda bu isim altında işlem görmektedir. “INSURC” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

INSURC Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3829. sırada.

InsurChain Coin INSURC coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece INSURC coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

INSURC Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi INSURC Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece INSURC coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın