KVT Coin – Kinesis Velocity Token Nedir?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla KVT coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Kinesis Velocity Token 2021 – 2022 – 2023 fiyat tahminlerini öğrenebilirsiniz.

KVT coin nedir

KVT Coin Nedir?

VİZYON Kinesis’in vizyonu, bugün mevcut olan herhangi bir para ve bankacılık sisteminin ötesinde evrimsel bir adım atmaktır. Kinesis, günlük ticari ve kişisel işlemleri mümkün kılmak, külçe varlıklarında likidite sağlamak ve katılımcıların günlük paralarından pasif getiri elde etmelerini sağlamak için altın ve gümüşü dijitalleştirdi. geliştirme zaten tamamlandı. Aynı zamanda, 2018’in altının birçok küresel hisse senedi piyasasını ve para birimini geride bırakarak değerli metale olan ilgiyi yeniden çekmesinden sonra geldi. Kripto para piyasalarındaki bir sonraki evrim dalgasının geniş çapta istikrarlı paralara odaklanacağını müjdeleyen Kinesis, benzersiz bir şekilde ön saflarda yer alacak şekilde konumlandırıldı. Bu hareket. PARA SİSTEMİKinesis, tahsis edilen fiziksel altın (KAU para birimi) ve gümüş (KAG para birimi) bazında 1:1 oranında getiri sağlayan dijital para birimleri sunar. Her iki para birimi de benimsemeyi teşvik etmek ve kullanımı teşvik etmek için benzersiz bir getiri sistemi sunar. Sahipler arasında transfer edildiğinde, aylık olarak toplanan ve değişen oranlarda katılımcılara ‘verim’ olarak dağıtılan %0.45’lik bir ücret alınır (yani %20 KVT sahiplerine). Kullanıcıların diğer herhangi bir bankacılık sağlayıcısı kadar basit bir şekilde kullanmasına ve işlem yapmasına izin veren arayüzü kullanın. KINESIS TECH Şu anda çalışır durumda olan Kinesis Mint, tahsis edilen külçenin satın alındığı ve Kinesis blok zincirine dijital olarak gönderildiği yerdir: Yeni Kinesis para birimleri oluşturunMint KAU (1 KAU = 1 gram altın) ) ve KAG (1 KAG = 1 ons gümüş) ortaya çıktı; dijital altın ve gümüş;Kinesis para birimlerini depolayın, gönderin ve alın;Düşük ücretlerle Kinesis eCüzdanları arasında küresel olarak işlem yapın;Tahsis edilen altın ve gümüş külçelerde sıfır depolama ücretiÖnde gelen üçüncü taraf kasalarında saklanır, sigortalanır ve denetlenir;Verim oranıKinesis Minters, sürekli darphane getirileri alır Kinesis para birimleri oluşturmak ve kullanmak için. 30 Haziran’a kadar basılan para birimlerinde sınırlı 3x çarpanı. İlk Darp Çıkarma Teklifi döneminde KCX’te işlem yapabilmek için KVT sahipliği gereklidir.TEAMKinesis, Tahsis Edilen Külçe Borsası (ABX) tarafından kurulmuştur; dünya çapında 7 yerde fiziksel külçenin ticareti ve depolanması için halihazırda kapsamlı altyapıya ve tam operasyonel teknolojiye sahip bir borsa.OFFERKinesis Velocity Token65.000+ KVT satıldı. KVT’ler şu anda 1000 USD/KVT’den halka satılmaktadır. Altın veya gümüş bazlı bir para birimi olmayan Kinesis Velocity Token (KVT), sahiplerine Kinesis altın ve gümüş bazlı para birimlerinden üretilen ücretlerin %20’sinden pay alma fırsatı veriyor.Katılımcılara pasif gelir yaratmak , KVT, erken benimseyenleri ve destekçileri orantılı ve sürekli olarak ödüllendirmek için bir fırsattır. Daha fazla bilgi için lütfen KVT Açıklaması web sayfasını ziyaret edin.

KVT Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5845. sırada.

Kinesis Velocity Token KVT coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece KVT coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

KVT Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi KVT Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece KVT coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın