LANE Coin – LaneAxis Nedir?

Kripto para yatırımı yapanlar için LANE nedir, düşer mi yükselir mi sır perdesini bugün itibariyle aralıyoruz! Yapay zekaya göre LANE fiyat tahminleri ne olur, bundan da bahsettik.

LANE coin nedir

LANE Coin Nedir?

Cayman Adaları’nda kayıtlı olan LaneAxis, Blockchain tabanlı bir ulaşım platformudur. Kullanıcılar (Nakliyeciler ve Taşıyıcılar) arasında bir aracı olarak çalışır ve onlara ulaşım sektörüyle ilgili olarak birbirleriyle doğrudan iş yapmaları için araçlar sağlar. LaneAxis, kullanıcılarına gönderilerini ve bununla ilişkili tüm lojistiği izleme yetenekleri sağlar. LANE jetonu, Ethereum tabanlı (ERC20) bir kripto para birimidir. LaneAxis tarafından geliştirilen, farklı yarı güvenilir kuruluşlar arasındaki veriler için ekosistem ve güven protokolünde bir değişim değeri aracı görevi görecektir. Resmi LaneAxis kodu “AXIS”tir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür . “LANE” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

LANE Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2892. sırada.

LaneAxis LANE coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece LANE coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

LANE Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi LANE Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece LANE coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın