MARK Coin – Benchmark Protocol Nedir?

Popüler kripto paralardan biri olan MARK coin nedir? Benchmark Protocol fiyat tahminleri nedir sorularınıza kısaca yanıt verdiğimiz yazımıza hoş geldiniz.

MARK coin nedir

MARK Coin Nedir?

Benchmark Protokolü, geleneksel finans piyasalarını DeFi piyasalarına bağlayan bir DeFi (Merkezi Olmayan Finans) protokolüdür. Protokol, aynı zamanda bir riskten korunma aracı olarak da işlev gören, kurallara dayalı, seyreltici olmayan, arza esnek bir teminat aracıdır. Arz, Oynaklık Endekslerine (VIX) ve hedef metrikten sapmalara göre ayarlanır – 1 Özel Çekme Hakkı (SDR) birimine eşittir. SDR’yi kullanmak, tek bir para birimine maruz kalmak yerine daha büyük bir kullanım durumu yaratır; bunun uygulanması, daha geniş bir kullanıcı tabanı ve dünya çapındaki pazarlara açık bir şekilde maruz kalma yaratır. DeFi alanı, etkinliğini koruyan ve yüksek oynaklık dönemlerinde doğal, temel likiditeyi artıran bir teminat yardımcı programına ihtiyaç duyar.

MARK Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3140. sırada.

Benchmark Protocol MARK coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MARK coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MARK Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MARK Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MARK coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın