MASTERCOIN Coin – MasterCoin Nedir?

En popüler alt coinlerden olan MASTERCOIN coin nedir sorusuna gelin yanıt bulalım. Ayrıca MasterCoin coin fiyat tahminlerine de biraz değinelim.

MASTERCOIN coin nedir

MASTERCOIN Coin Nedir?

Mastercoin hem yeni bir para birimi (MSC) hem de bir platformdur. HTTP’nin TCP/IP’nin üzerinde çalışması gibi bitcoin’in üzerinde çalışan yeni bir protokol katmanıdır. Amacı, protokol ve analize ve hızlı gelişimine izin veren, basit ve anlaşılması kolay bir uygulamaya odaklanarak, çekirdek Bitcoin protokolü üzerine inşa etmek ve yeni özellikler eklemektir. İşlevlerin çoğu bu noktada teoriktir (ve Ripple’ın ilk hamle avantajı vardır), ancak Mastercoin kesinlikle izlenmeye değerdir. Resmi Miningwatchdog MasterCoin kodu “MSC”dir ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “MASTERCOIN” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

MASTERCOIN Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3948. sırada.

MasterCoin MASTERCOIN coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MASTERCOIN coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MASTERCOIN Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MASTERCOIN Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MASTERCOIN coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın