MCO2 Coin – Moss Carbon Credit Nedir?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla MCO2 coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Moss Carbon Credit 2021 – 2022 – 2023 fiyat tahminlerini öğrenebilirsiniz.

MCO2 coin nedir

MCO2 Coin Nedir?

MOSS, MCO2 belirteçleri aracılığıyla karbon kredisi piyasasının demokratikleştirilmesini ve geliştirilmesini içeren bir piyasa çözümü aracılığıyla çevrenin korunmasını teşvik etmeyi amaçlamaktadır. Bunu gerçekleştirmek için MOSS, Amazon Ormanı’ndaki yüksek kaliteli çevre projelerinden (kredi yayan, onaylayan ve satan projeler) ve atmosfere CO2 emisyonlarını önleyen veya yakalayan karbon kredileri satın alır. Moss, şirketlerin ve bireylerin bu kredileri %100 dijital platformunda satın almalarına izin vererek, blok zinciri kullanarak tarihsel olarak karmaşık bir süreci basit ve şeffaf hale getirir.1 MCO2 jetonu = 1 karbon kredisi = 1 ton karbon denkliği. Avrupa ve ABD kredi fiyatlarına %50-70 indirimli ihraç ve para doğrudan Amazon projelerine gidiyor.

MCO2 Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2555. sırada.

Moss Carbon Credit MCO2 coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MCO2 coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MCO2 Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MCO2 Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MCO2 coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın