MDH Coin – Telemedicoin Nedir?

Eğer siz de MDH coin nedir merak ediyorsanız yazımızda bahsettik. Ayrıca 2022 – 2025 arası fiyat tahminleri ve Telemedicoin düşer mi, yükselir mi noktasında da bilgi verdik.

MDH coin nedir

MDH Coin Nedir?

MediHash uygulaması, hastalar ve tıbbi kurumlar arasında sınırsız ve merkezi olmayan bilgi alışverişine izin veren blok zinciri teknolojisindeki ağ ile entegre kapsamlı bir tıbbi platformdur. Eğitimli sinir ağları, doğrudan elde edilen anonimleştirilmiş verilere dayanarak bağımsız bir şekilde teşhis verebilirken, blok zincir teknolojisi mutlak ademi merkeziyetçilik ve güvenliğin sağlanmasında anahtardır. Uygulama aynı zamanda birçok tıp disiplininde tanınmış uzmanlara danışılarak kurulan mobil davranışçı terapide de kullanılacak. MediHash projesi sırasında, şimdiye kadar konsept kanıtı aşamasında veya hatta mevcut MVP (üründe minimum pazara hazır) ile kalan teletıp uygulamalarının pazar uygulamasında hızlandırma/destek amaçlı bir varlık oluşturma konsepti, doğdu. Kurumsal ortağımızla yaptığımız işbirliği sayesinde, finansmanın sonuçlandırılması veya uygulanması için sağlık odaklı hizmetler sektörüne yönelik uygulamaların özümsenmesi ve ticarileştirilmesini koordine etme fırsatı ortaya çıkmıştır. Böyle bir girişim ancak birçok önemli kuruluşun işbirliği ile mümkün olacaktır.

MDH Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2661. sırada.

Telemedicoin MDH coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MDH coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MDH Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MDH Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MDH coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın