MEDICO Coin – Mediconnect Nedir?

En popüler alt coinlerden olan MEDICO coin nedir sorusuna gelin yanıt bulalım. Ayrıca Mediconnect coin fiyat tahminlerine de biraz değinelim.

MEDICO coin nedir

MEDICO Coin Nedir?

MediConnect kendisini, çevrimiçi ve çevrimdışı eczanelerden birden fazla reçete alınmasını önlemek için Eczacılık ve İlaç düzenleyicileri tarafından onaylanan altın standart blok zinciri çözümü olmayı hedefleyen hastalar, reçete yazanlar, eczaneler ve ilaç üreticileri için bir güvenlik ağı olarak tanımlamaktadır.MediConnect blok zinciri aracılığıyla çözüm sahte ve geri çağrılan ilaçların tespiti ve dağıtımı önlenebilir. İlaç dünyası için potansiyel olarak büyük maliyet tasarrufları sağlarken hastaları ve endüstriyi korur. Ulusal Sağlık Hizmeti (NHS) ve özel yollar aracılığıyla aşırı ilaç arzının etkisini gördükten sonra, MEDI bir SRC20 jetonudur ve Cirrus Core cüzdanı şimdilik MEDI için uygun olan tek cüzdandır.Resmi Mediconnect kodu “MEDI”dir. ve listelendiği tüm borsalarda bu isim altında işlem görmektedir. “MEDICO” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

MEDICO Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 2161. sırada.

Mediconnect MEDICO coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MEDICO coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MEDICO Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MEDICO Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MEDICO coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın