METH Coin – Farming Bad Nedir?

Kripto coinler arasında ilgi gören METH nedir ve Farming Bad düşer mi yoksa yükselir mi, fiyat tahminleri nelerdir sorularına yanıt veriyoruz.

METH coin nedir

METH Coin Nedir?

Farming Bad (METH), DeFi Protokollerinden ilham alan ve tokenomik bakış açısından büyük ölçüde geliştirilmiş bir verim çiftçiliği projesidir. Farming Bad, LP jetonlarıyla çiftçilik yapma ve LP jetonlarının bir kısmını dünyanın çeşitli yerlerinde BTC madenciliği yapmak için kullanma gibi çeşitli özellikleri birleştirmiştir. ucuz elektrik (KWH başına 0,05 $) ve BTC ile METH geri alımı (sonsuza kadar satın alma baskısı ekleyerek) LP jetonları, METH’yi çiftleştirmenize izin verir, ancak bunun bir kısmı BTC madencilik cihazlarına ayarlanacak, ardından akıllı sözleşme otomatik olarak BTC’yi RenBridge ile RenBTC ve ardından RenBTC’den WETH’ye ve METH/ETH üzerindeki satın alma baskısını artıran piyasayı satın alarak METH jetonlarını geri alın, ardından bu satın alınan METH jetonlarını yakar.NFT: NFT’ler yalnızca METH çiftleriyle satılacaktır. Her NFT’nin içinde çıplak ödüller olacaktır. Toplam arz 30 000 000 jeton olarak sabitlenmiştir. İlk Gün Dolaşımdaki arz basımı tahmini: 140 0001 Çiftçilik havuzu: METH/ETHPool katkıda bulunanlar (topluluk istekleri nedeniyle değişebilir):UNISWAP:METH-WETHWBTC- WETHUSDT-WETHUSDC-WETHDAI-WETHHYFI-WETHLINK-WETHUNI-WETH

METH Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4341. sırada.

Farming Bad METH coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece METH coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

METH Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi METH Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece METH coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın