MODUM Coin – Modum Nedir?

Aşağıda yer alan yazı MODUM coin nedir sorusuna yanıt arayanlar için hazırlanmıştır. MODUM Modum fiyat tahminleri, düşer mi yükselir mi sorularını yanıtladık.

MODUM coin nedir

MODUM Coin Nedir?

Modum, eczane endüstrisi için yüksek düzeyde veri bütünlüğü, güvenlik, bağımsız doğrulama ve esnek veri sahipliği sağlayan bir tedarik zinciri sağlamak için Ethereum blok zincirini kullanacak bir platformdur. Bunu başarmak için Modum çözümleri, şirketlerin blockchain ve Nesnelerin İnterneti (IoT) teknolojisini kullanarak GSYİH düzenlemelerine uyumluluğunu kanıtlamalarını sağlar. Modum belirteci, kullanıcılara oy hakkı verecektir. Jeton sahipleri, projenin önceden tanımlanmış kilometre taşlarına ulaşılıp ulaşılmadığına karar vermek için oy kullanabilirler. Ayrıca, kullanıcılar Modum hissedarları olarak faydalanacaklardır. Resmi Modum kodu “MOD”dur ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “MODUM” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

MODUM Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3418. sırada.

Modum MODUM coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MODUM coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MODUM Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MODUM Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MODUM coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın