MONAV Coin – Monavale Nedir?

Pek çok kişinin merak ettiği MONAV coin nedir sorusuna bugün yanıt buluyoruz! Hemen şimdi Monavale fiyat tahminleri, düşer mi yoksa yükselir mi gibi konulara göz at.

MONAV coin nedir

MONAV Coin Nedir?

DIGITALAX, herhangi bir medya katmanına (Oyun, VR, diğer canlı 3D içerik ortamları) hızlı ve basit bir şekilde yerleştirilebilen 3D dijital moda oluşturmak için optimize edilmiş bir mimari uygular. Buna Dijital Moda İşletim Sistemi (DFOS) denir. DIGITALAX’ın Yerel ERC-20 Simgesi. $MONA, protokolün mimarisine özünde dahil edilen ve Player-Creator ekonomisinde yardımcı programı ve uygulamayı daha da teşvik etmeye hizmet eden bir yardımcı program belirtecidir. $MONA, dijital ve gerçeği birleştiren bir dünyada Oyuncular, Geliştiriciler ve Tasarımcılar arasındaki üçlü karşılıklı bağımlılığı birbirine bağlayan gazdır. DIGITALAX platformlarının pazar yeri geliri, platformda alınan protokol ücretinden periyodik olarak dağıtılacak $MONA sahipleri.Resmi Monavale kodu “MONA”dır ve listelendiği tüm borsalarda bu ad altında işlem görür. “MONAV” tanımı yalnızca CryptoCompare.com içindir.

MONAV Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4010. sırada.

Monavale MONAV coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MONAV coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MONAV Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MONAV Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MONAV coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın