MYID Coin – My Identity Coin Nedir?

Bu yazımızda sizler için MYID coin, diğer adıyla My Identity Coin Nedir sorusuna yanıt vereceğiz. Ayrıca MYID coin fiyat tahminleri noktasında da adım adım sizlere çözüm sunacağız.

MYID coin nedir

MYID Coin Nedir?

MYID Coin, kayıp veya hırsızlık risklerini ortadan kaldırmak için bir “etiketleme/sarma” teknolojisi oluşturmayı amaçlayan bir projedir. MY IDENTITY Coin, OkGlobal Coin’leri her bir sahip tanımlayıcı bilgi ile kodlamak için kullanılan “Para Projesi”nin bir parçasıdır.MYID Coin’ler şu anda bir ethereum erc20 jetonudur, ancak ethereumun işlevsellik limitleri nedeniyle kendi benzersiz bloğuna taşınacaktır. Kendi benzersiz blok zincirine geçiş yaptıktan sonra, MYID Coins, OkGlobal Coin ile algoritmik bir ağ içinde çalışacak ve diğer blok zinciri varlıkları için kullanılabilir. Tok dağıtımının %40’ı “The Money Project” ekibi ve kampanya katılımcıları için ayrılmıştır. Kalan %60’lık kısım ise halka satışa sunuluyor. ICO’dan ve gelecekteki satışlardan elde edilen gelirler, MYID Coin için teknoloji ve platform oluşturmak ve güvenliğini sağlamak/sürdürmek için kullanılacaktır. Anında likidite UNISWAP’ta mevcuttur. Kilitlenme süresi yoktur. MYID madeni paraların listelenmesi, ICO kampanyası, 50.000 ethereum sabit sınırına ulaşarak veya 60 günlük ICO süresini doldurarak sona erdiğinde başlayacaktır.

MYID Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 4213. sırada.

My Identity Coin MYID coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MYID coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MYID Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MYID Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MYID coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın