MYL Coin – MyLottoCoin Nedir?

Pek çok kişinin merak ettiği MYL coin nedir sorusuna bugün yanıt buluyoruz! Hemen şimdi MyLottoCoin fiyat tahminleri, düşer mi yoksa yükselir mi gibi konulara göz at.

MYL coin nedir

MYL Coin Nedir?

Geleneksel olarak yönetilen, anonim olarak oynanan ve özerk olarak işletilen bir piyango platformu olan MyLottoCoin, resmi ve çevrimiçi piyango sorunlarına yıkıcı bir çözüm, oyuncuları güçlendirmek ve piyango konseptini kumar doğasından kasaya yeniden inşa etmek için tasarlanmış gerçekten merkezi olmayan bir oyun platformu olmayı hedefliyor. geleneksel deneyim keyfini sürdürmeye çalışırken bahis DeFi destekli özellik. MyLottoCoin, projenin yerel tokeni MYL tarafından desteklenen bir ödül programı (stake +) başlattı. MYL jetonu başlangıçta ödül programını kolaylaştırmak için oluşturuldu. MYL sahipleri, her 3 ayda bir otonom olarak dolaşımdaki jetonlarla orantılı olarak ETH’deki toplam bilet satışlarının %10’unu alır. Toplam MYL (100 milyon) arzının %50’si, kullanıcılar arasında ücretsiz yeniden dağıtım için oyunların akıllı sözleşmelerine kilitlendi.

MYL Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 5342. sırada.

MyLottoCoin MYL coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece MYL coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

MYL Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi MYL Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece MYL coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın