NUA Coin – Neulaut Token Nedir?

Aşağıda yer alan yazımız aracılığıyla NUA coin nedir sorunuza yanıt bulabilir, ayrıca Neulaut Token 2021 – 2022 – 2023 fiyat tahminlerini öğrenebilirsiniz.

NUA coin nedir

NUA Coin Nedir?

Neulaut, blockchain teknolojisini kullanarak mal ve hizmetler için uçtan uca tedarik zinciri sağlayan bir lojistik platformudur. Pazarlık edilebilir bir dijital varlık olan Neulaut belirteci, NUA, platform kullanıcılarının nakliye ve diğer ilgili hizmetler için ödeme yapmalarını ve sürecin nakliye ve teslimat aşaması boyunca ilerledikçe malları izlemelerini, ödeme belirsizliklerini yakalamalarını ve iş çıkarmalarına yardımcı olmalarını sağlayacaktır. yatırım yaptıkları her şey için değer. Platform, yük sahiplerini küresel olarak nakliye hizmeti sağlayıcılarıyla etkin bir şekilde eşleştirerek alan paylaşımı kavramını kullanır. Kağıt iş süreci, akıllı sözleşme ve merkezi olmayan blok zinciri teknolojisi ile yönetilir. Blok zinciri altyapısının kullanılması, platform aracılığıyla gönderilen malların onaylanması ve izlenmesinde, ulusal kuruluşlar ve gelenekler arasında mal ve hizmet akışı için tapu belgelerinin ve mülkiyet izinlerinin yönetilmesinde katmanlı güvenlik sağlayacaktır. Kripto para birimlerinin temelini oluşturan çekirdek sistem olan blok zinciri teknolojisi ile, ayrı olarak sahip olunan varlıkların bilgisayarları, ortak olarak paylaşılan bir deftere yapılan güncellemeleri sürekli olarak doğrulamak için bir kriptografik protokol izler. Platform, herhangi bir varlığın değer zincirinin denetleyicisi olmasını gerektirmez. Platformdaki her katılımcı, mal ve hizmetlerin hareketi hakkında kesin, reddedilemez kayıtlı bilgilere erişebilir. Bu, giriş hataları sorunlarını ortadan kaldırır ve veritabanının bütünlüğüne olan güveni artırır ve lojistik hesap verebilirlik sürecini geliştirir. Neulaut sistemi tüm katılımcılar arasında güven oluşturacaktır.

NUA Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3730. sırada.

Neulaut Token NUA coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece NUA coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

NUA Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi NUA Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece NUA coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın