Old Chain Coin – Insolar (Old Chain) Nedir?

Kripto coinler arasında ilgi gören Old Chain nedir ve Insolar (Old Chain) düşer mi yoksa yükselir mi, fiyat tahminleri nelerdir sorularına yanıt veriyoruz.

INS coin nedir

INS Coin Nedir?

Insolar, iş için güvenli, esnek ve ölçeklenebilir bir blok zinciri olduğu bildirilen Insolar Blok Zinciri Platformu üzerinde halka açık ve özel blok zinciri çözümleri oluşturan küresel bir teknoloji şirketidir.Insolar Blok Zinciri Platformu, şirketler arasındaki etkileşimleri kolaylaştıran bir çözümdür. Ekibin tanımladığı gibi, platformun temel özellikleri sınırsız ölçeklenebilirlik, güvenlik, basitleştirilmiş geliştirme, birlikte çalışabilirlik, kullanıcı koruması ve mevzuata uygunluktur. Insolar ekibi, 5 ülkede 45’i mühendis ve araştırmacı olmak üzere 70 kişiden oluşur. ABD ve İsviçre. Ekip, kuruluşların blok zinciri kullanım durumlarını keşfetmelerine ve teknolojik, operasyonel ve stratejik risklerle mücadele etmelerine yardımcı olmak için mühendislerin ve endüstri gazilerinin bilgilerini kullanır. proje kapatma. Insolar’ın (XNS) en son sürümünü burada bulabilirsiniz.Insolar ağı, 28 Şubat 2021’de saat 09:00 UTC’de kapatıldı.

INS Coin Yükselir mi? Düşer Mi?

  • Borsalardaki işlem hacmine göre 3242. sırada.

Insolar (Old Chain) INS coinin ne olacağını hak verirsiniz ki kimse tahmin edemez. Sadece INS coin için ihtimallerden söz edebiliriz.

INS Coin Yorumları 2021 – 2022

Hemen şimdi INS Coin için hemen şimdi yorum yap. Böylece INS coin için düşüncelerinizi diğer herkes öğrenebilir.

Yorum yapın